XX edycja Konkursu Matematycznego Euklides

7 marca 2019 roku Zespół Szkół Ekonomicznych był gospodarzem rejonowego etapu XX edycji Konkursu Matematycznego „Euklides”. W tym dniu dwudziestu czterech uczniów z sześciu szkół województwa opolskiego zmagało się z zadaniami konkursowymi, a tym samym walczyło o wejście do finału. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: ANGELIKA SINIECKA z kl. 2TE oraz  KAROLINA PUSTELNIK z kl. 3 TE pozostali uczniowie przyjechali do nas z Zespołu Szkół Ekonomicznych z Opola, Zespołu Szkół Elektrycznych z Opola, Zespołu Szkół Ekonomicznych z Nysy, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego ze Strzelec Opolskich.

Wszystkim uczestnikom (a szczególnie uczennicom z naszej szkoły) serdecznie życzymy jak najlepszych wyników i udziału w finale XX edycji Konkursu Matematycznego „Euklides”.

image000000