Praktyki zawodowe w Irlandii w ramach Erasmus+

eu_flag-erasmus_vect_pos

 

W sobotę 27 kwietnia wyruszyliśmy na praktyki zawodowe w Irlandii  w ramach projektu unijnego Erasmus+ realizowanego w Naszej Szkole. W I turze projektu bierze udział 15 uczniów klas III Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzegu kształcących się w zawodach: technik ekonomista, technik logistyk i technik organizacji reklamy pod opieką nauczyciela języka angielskiego. W ramach projektu uczniowie odbędą 4 tygodniowe staże zawodowe w Irlandii w terminie 28.04.2019r. – 25.05.2019r. Wyjazd stwarza ogromną  szansę na doskonalenie umiejętności zawodowych i językowych. Bogaty program kulturalny pozwoli uczestnikom bliżej poznać  kulturę Irlandii. Przyczyni się do poszerzenia ich horyzontów,  rozwoju osobistego i zawodowego. Uczniowie odbędą też na miejscu kurs języka angielskiego i będą uczestniczyć w wielu ciekawych wycieczkach.

irlandia1