Konsultacje

 

Konsultacje nauczycieli Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzegu

w roku szkolnym 2019/2020

Lp. Przedmiot Nazwisko nauczyciela Termin Sala
1. biologia A. Chmielewska 1TGE, 1TLR – wtorek 8.00-8.45, 1TLa – środa 14.10 MCI
2. edb J. Włodarczyk poniedziałek

15.05 – 15.50

23
3. fizyka,chemia, informatyka I. Stokłosa środa

15.00 – 15.45

62
4. informatyka B. Kolanowski środa

15.00 – 15.45

52
5. geografia U. Spulna czwartek

15.00 – 15.45

51
6. historia, wos A. Spulny wtorek

15.00 – 15.45

45
7. język angielski A. Hojeńska piątek

15.05 – 15.50

59
8. język angielski S. Osuch – Madej wtorek

15.05 – 15.50

61
9. język angielski M. Folęga Wtorek

15.05 – 15.50

39
10. język angielski M. Krzeczkowska – Wdowiuk środa

15.05 – 15.50

50
11. język niemiecki A. Karpa piątek

15.00 – 15.45

61
12. język niemiecki A. Kiełtyka poniedziałek

15.00 – 15.50

24
13. język polski wok J. Michałowska – Werman środa

15.05 – 15.50

23
14. język polski J. Dębska czwartek

15.05 – 15.50

22
15. matematyka J. Grzybowska poniedziałek

15.05 – 15.50

26
16. wf K. Kulwicka środa

15.00 – 15.45

sala gimnastyczna
17. wf W. Mazurkiewicz

 

wtorek

15.00 – 15.45

sala gimnastyczna
18. wf Z. Wdowiuk poniedziałek

15.00 – 15.45

sala gimnastyczna
19. wf Ł. Zieliński czwartek

15.00 – 15.45

sala gimnastyczna
20. przedmioty zawodowe M. Markowska wtorek

15.05 – 15.40

54
21. przedmioty zawodowe D. Ślęzak poniedziałek

14.15 – 15.00

43
22. przedmioty zawodowe J. Wcisło poniedziałek

14.15 – 15.00

40
23. przedmioty zawodowe E. Pankiewicz środa

14.15 – 15.00

62
24. przedmioty zawodowe A. Jabłońska wtorek

15.05 – 15.50

57
25. przedmioty zawodowe E. Strzelczyk środa

15.05 – 15.50

40
26. przedmioty zawodowe A. Kościelniak poniedziałek

15.05 – 16.00

52
27. przedmioty zawodowe S. Wojciechowska poniedziałek

15.05 – 15.50

57
28. przedmioty zawodowe A. Młodzianowska środa

15.00 – 15.45

51
29. przedmioty zawodowe N. Ciernia wtorek

15.05 – 15.50

40
30. przedmioty zawodowe K. Mazurkiewicz środa

15.05. – 15.50

25
31. przedmioty zawodowe J. Cyplińska czwartek

15.00 – 15.45

53
32. przedmioty zawodowe D. Witoszyńska pierwsza  środa miesiąca

15.00 – 15.45

 
33. przedmioty zawodowe J. Urbańska poniedziałek

15.00 – 15.45

52
34. przedmioty zawodowe A. Romanowska poniedziałek

15.00 – 15.30

 

62

 

35. pedagog M. Flaka poniedziałek

15.00 – 16.00

38
36. matematyka K. Olszewski  

 

 
37. religia D. Solarz

 

piątek

14.15 – 15.00

41