Finaliści XII edycji Turnieju Talentów Akademia Księgowego

 4 stycznia 2021 roku  zostały wręczone nagrody finalistom XII edycji Turnieju Talentów Akademia Księgowego. W imieniu Komitetu Organizacyjnego Pani Małgorzata Mianowany – Małecka dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzegu wręczyła dyplomy i nagrody rzeczowe Paulinie Błauciak, która zajęła II miejsce i Szymonowi Oliwie, który uplasował się na X miejscu.

Organizatorami Turnieju są Zespół Szkół Ekonomicznych im. St. Staszica i Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Wielkopolski w Poznaniu.

Do XII edycji Turnieju Talentów Akademia Księgowego przystąpiło 723 uczestników

z 464 szkół z 10 województw – wielkopolskiego, lubuskiego, zachodnio-pomorskiego, dolnośląskiego, opolskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego i lubelskiego.

 Do II etapu XII edycji Turnieju Talentów Akademia Księgowego zakwalifikowało się

84 uczestników z 35 szkół z 10 województw

Do III etapu finałowego XII edycji Turnieju Talentów Akademia Księgowego zakwalifikowało się 15 uczestników z 12 szkół z 5 województw – wielkopolskiego, zachodnio-pomorskiego, dolnośląskiego, mazowieckiego i opolskiego, wśród nich dwoje naszych uczniów.

Paulina i Szymon wykazali się dużą wiedzą i praktycznymi umiejętnościami z zakresu rachunkowości finansowej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Danuta Ślęzak

nauczyciel rachunkowości

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab
Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Informujemy, że w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi nasza strona korzysta z ciasteczek (plików cookies). Korzystając z naszej strony, bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies. Jednocześnie przypominamy, że w każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w Polityce prywatności