V Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna

W roku szkolnym 2020/2021 odbyła się V Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna organizowana przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego. Olimpiada, która zaplanowana jest w trzech etapach :

I etap szkolny, odbył się 20.11.2021r.(w formie on-line)

II etap okręgowy ,który odbył się 5.03.2021r.(w formie on-line)

III etap finałowy, zaplanowany jest  8- 9.04.2021r.( Sopot)

 Uczniowie klas II, III i IV w zawodzie technik logistyk Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzegu po raz piąty wzięli udział w olimpiadzie, rozwiązując test wyboru. Do etapu okręgowego zakwalifikował się uczeń klasy II a Technik Logistyk w zawodzie technik logistyk Piotr Brzęczek i w dniu 5.03.2021r.  reprezentował Zespół Szkół Ekonomicznych w Brzegu, w etapie okręgowym olimpiady.

Celem OOS-L jest zainteresowanie uczniów szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych problematyką spedycyjną i logistyczną, w perspektywie przyszłej pracy zawodowej a także upowszechnianie wiedzy, umiejętności i kompetencji w zakresie transportu, logistyki i spedycji, czyli całej branży TSL.

 Alicja Kościelniak

Informujemy, że w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi nasza strona korzysta z ciasteczek (plików cookies). Korzystając z naszej strony, bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies. Jednocześnie przypominamy, że w każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w Polityce prywatności