Wsparcie poradni psychologiczno- pedagogicznej w okresie ferii zimowych

W związku z pismem MEN w sprawie zapewnienia wsparcia poradni psychologiczno-pedagogicznej w okresie ferii zimowych informujemy, że poradnia jest czynna codziennie w godzinach 8.00- 15.00, wtorki i czwartki 8.00 – 18.00 istnieje możliwość skorzystania z porady telefonicznej nr tel. 77 416 39 88, 77 416 32 07 również drogą mailową sekretariat.@poradnia-brzeg.edu.pl

Informujemy, że w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi nasza strona korzysta z ciasteczek (plików cookies). Korzystając z naszej strony, bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies. Jednocześnie przypominamy, że w każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w Polityce prywatności