Zwrot książek do biblioteki szkolnej

Uwaga !

W dniach od 15 do 17 czerwca należy zwrócić lektury i inne książki do biblioteki szkolnej wg. harmonogramu:

– klasy 1 – 15 czerwca godz.14.00 – 16.00

– klasy 2 – 16 czerwca godz.14.00 – 16.00

– klasy 3 – 17 czerwca godz.14.00 – 16.00

Książki należy zapakować do reklamówki lub worka foliowego .

Do biblioteki będzie można wejść jedynie wejściem ewakuacyjnym ( z boku od strony ronda).

 Przy wejściu będą przygotowane kartony do których odkładane będą książki zwracane do biblioteki.

Informujemy, że w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi nasza strona korzysta z ciasteczek (plików cookies). Korzystając z naszej strony, bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies. Jednocześnie przypominamy, że w każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w Polityce prywatności