Ekonom Spring Games 2022

Dyrekcja Zespołu Szkół Ekonomicznych wraz z uczniami zaprasza do wzięcia udziału w 2 edycji Ekonom Spring Games – interdyscyplinarnej grze szkolnej adresowanej do uczniów klas ósmych👍
✅Zapewniamy ciekawe zadania, dobrą zabawę i nagrody dla najlepszych🎁

Gra odbędzie się 29 marca 2022r. o godz.🕙 10:00 na terenie naszej szkoły.

Prosimy o zgłoszenie 6 – osobowej drużyny do dnia 24.03 do godz. 15:00 na adres: sekretariat@zsebrzeg.pl

Będzie się działo!!! 🙃 

Content | Menu | Access panel

Informujemy, że w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi nasza strona korzysta z ciasteczek (plików cookies). Korzystając z naszej strony, bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies. Jednocześnie przypominamy, że w każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w Polityce prywatności