Jesteśmy najlepsi w Brzegu

💣💥Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w najnowszym ogólnopolskim rankingu szkół ponadpodstawowych 2024 w kategorii Technika, opublikowanym przez portal edukacyjny WaszaEdukacja.pl nasza szkoła zajęła:

  • 448 w Polsce 🇵🇱
  • 1 miejsce w mieście🥇

Należy nadmienić, że w ramach rankingu poza danymi egzaminacyjnymi brane były pod uwagę również wskaźniki edukacyjnej wartości dodanej (EWD).

❤️To nasz wspólny sukces 💪

Content | Menu | Access panel

Informujemy, że w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi nasza strona korzysta z ciasteczek (plików cookies). Korzystając z naszej strony, bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies. Jednocześnie przypominamy, że w każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w Polityce prywatności