Rozpoczęcie roku szkolnego

Z przyjemnością przypominamy, że już za chwileczkę, już za momencik wracamy do szkoły. Jednocześnie informujemy, że rozpoczęcie roku odbędzie się 01.09.2022 w godzinach:


9:00 – dla uczniów klas 1
10:00 – spotkania w klasach z wychowawcami i wychowawcami wspomagającymi


10:30 – dla uczniów klas 2, 3, 4
11:30 – spotkania w klasach z wychowawcami i wychowawcami wspomagającymi

Content | Menu | Access panel

Informujemy, że w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi nasza strona korzysta z ciasteczek (plików cookies). Korzystając z naszej strony, bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies. Jednocześnie przypominamy, że w każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w Polityce prywatności