Wakacje z książką

Włącz się w akcję „WAKACJE Z KSIĄŻKĄ” .

Przyjdź do biblioteki  i wypożycz książki na wakacje.

Regulamin akcji:

  1. Organizatorem akcji: „Wakacje z książką” jest biblioteka szkolna.
  2. Celem akcji jest promocja czytelnictwa, poprzez dostosowanie organizacji pracy biblioteki szkolnej do potrzeb uczniów i umożliwienie im wypożyczenia książek na czas wakacji letnich.
  3. Warunkiem wypożyczenia książek na wakacje jest:
  4. zwrócenie w terminie wszystkich wcześniej wypożyczonych książek do bibliotek do 16.06.2023 r.
  5. promocja do następnej klasy.
  6. Książki będą wypożyczane w ostatnim tygodniu roku szkolnego, po zakończeniu klasyfikacji.
  7. Termin zwrotu wypożyczonych na wakacje książek upływa w pierwszym tygodniu września.

Zbliżają się wakacje, a wraz z nimi dużo wolnego czasu. Oczywiście, trzeba wtedy wypocząć, najlepiej aktywnie, ale i tak czasami nie wiemy co zrobić z wolnym czasem. Koleżanki i koledzy  wyjechali, pogoda nie sprzyja wyjazdom nad jezioro, a w telewizji same powtórki. Może warto wtedy sięgnąć po książkę?

Książki pozwolą Wam zrelaksować się w sposób mądry i wartościowy, który łączy przyjemne z pożytecznym .Przekonacie się, że czas spędzony z dobrą książką jest najprzyjemniejszy, dostarcza niezapomnianych przeżyć i wrażeń!

Zachęcamy więc do czytania i życzymy Wam udanych wakacji!

Content | Menu | Access panel

Informujemy, że w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi nasza strona korzysta z ciasteczek (plików cookies). Korzystając z naszej strony, bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies. Jednocześnie przypominamy, że w każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w Polityce prywatności