Poniżej przedstawiamy wyniki XXVII Memoriału Anny Lityńskiej. W klasyfikacji indywidualnej przedstawiamy pierwsze pięć miejsc, które zakwalifikowało się do mistrzostw województwa opolskiego. Przedstawiamy również klasyfikację drużynową.
Dziewczęta rocznik 2005/2006
Zajęte miejsce | Nazwisko i imię | Szkoła |
1 | Jońska Natalia | ZSZ nr 1 Brzeg |
2 | Bąbelewska Klaudia | ZSZ nr 1 Brzeg |
3 | Bąbelewska Daria | ZSZ nr 1 Brzeg |
4 | Świechowska Julia | ZSE Brzeg |
5 | Cieśniarska Natalia | ZSE Brzeg |
Dziewczęta rocznik 2002/2003/2004
Zajęte miejsce | Nazwisko i imię | Szkoła |
1 | Staniewicz Sara | ILO Brzeg |
2 | Twaróg Anna | ILO Brzeg |
3 | Mazur Justyna | ILO Brzeg |
4 | Kapusta Julia | ZSP Grodków |
5 | Rybacka Julia | ZSE Brzeg |
Chłopcy rocznik 2005/2006
Zajęte miejsce | Nazwisko i imię | Szkoła |
1 | Suski Maciej | I LO Brzeg |
2 | Jacheć Grzegorz | ZSZnr1 Brzeg |
3 | Jabłoński Szymon | ZSZnr1 Brzeg |
4 | Ciąglewicz Kacper | ZSB Brzeg |
5 | Nieżnik Konrad | II LO Brzeg |
Chłopcy rocznik 2002/2003 /2004
Zajęte miejsce | Nazwisko i imię | Szkoła |
1 | Szczepański Tomasz | ZSE Brzeg |
2 | Grzybowski Maciej | ZSP Grodków |
3 | Kamiński Filip | ILO Brzeg |
4 | Jacheć Nikodem | ILO Brzeg |
5 | Gromnicki Dawid | ZSE Brzeg |
Dziewczęta rocznik 2007/2008
Zajęte miejsce | Nazwisko i imię | Szkoła |
1 | Mykita Antonina | PSP Lubsza |
2 | Rybarczyk Dominika | PSP nr5 Brzeg |
3 | Szymaniak Gabriela | PSP nr6 Brzeg |
4 | Dołhan Hanna | PSP nr5 Brzeg |
5 | Samochwał Izabela | PSP w Mąkoszycach |
Chłopcy rocznik 2007/2008
Zajęte miejsce | Nazwisko i imię | Szkoła |
1 | Szrom Konrad | PSP w Mąkoszycach |
2 | Nowacki Filip | PSP nr6 Brzeg |
3 | Fediów Adrian | PSP w Mąkoszycach |
4 | Wajer Kacper | PSP nr1 Brzeg |
5 | Fiałka Wojciech | PSP nr5 Brzeg |
Dziewczęta rocznik 2011 i młodsze
Zajęte miejsce | Nazwisko i imię | Szkoła |
1 | Kusicielek Laura | PSP nr5 Brzeg |
2 | Galant Lena | PSP nr 6 Brzeg |
3 | Kulawinek Barbara | PSP nr 1 Brzeg |
4 | Spalona Kinga | PSP Lubsza |
5 | Krówczyńska Alicja | PSP Lubsza |
Chłopcy rocznik 2011 i młodsi
Zajęte miejsce | Nazwisko i imię | Szkoła |
1 | Hawrylów Jan | PSP nr 6 Brzeg |
2 | Warowy Natan | PSP nr5 Brzeg |
3 | Sewiło Kamil | PSP nr6 Brzeg |
4 | Działek Kacper | PSP nr6. Brzeg |
5 | Korwel Olaf | PSP nr6 Brzeg |
Dziewczęta rocznik 2009/2010
Zajęte miejsce | Nazwisko i imię | Szkoła |
1 | Borowiec Lena | PSP nr6 Brzeg |
2 | Słodkowska Iga | PSP nr6 Brzeg |
3 | Rzońca Milena | PSP Mąkoszyce |
4 | Gutwińska Nina | PSP nr6 Brzeg |
5 | Pawluk Emilia | PSP nr1 Brzeg |
Chłopcy rocznik 2009/2010
Zajęte miejsce | Nazwisko i imię | Szkoła |
1 | Szczepański Daniel | PSP nr3 Brzeg |
2 | Filipek Bartosz | NSP Brzeg |
3 | Kowalski Wojciech | PSP nr1 BRzweg |
4 | Jakubik Jakub | PAP nr5 Brzeg |
5 | Kędra Filip | Psp nr6 Brzeg |
Mistrzostwa powiatu w drużynowych biegach przełajowych
Igrzyska Dzieci
Dziewczęta rocznik 2011 i młodsze
1 PSP 6 (23pkt)
2 PSP Lubsza (26pkt)
3 PSP 1 (29pkt)
Chłopcy rocznik 2011 i młodsi
1 PSP 6 (10pkt)
2 PSP Lubsza (26pkt)
Dziewczęta rocznik 2009/2010
1 PSP 6 ( 19pkt)
2 PSP 1 (47pkt)
3 PSP Mąkoszyce (50pkt)
Chłopcy rocznik 2009/2010
1 PSP6 921pkt)
2 PSP 5 (29pkt)
3 PSP Mąkoszyce (50pkt)
Igrzyska Młodzieży
Dziewczęta rocznik 2007/2008
1 PSP Lubsza (22pkt)
2 PSP 6 (27pkt)
3 PSP 5 (29pkt)
Chłopcy rocznik 2007/2008
1 PSP Mąkoszyce (23pkt)
2 PSP 6 (25pkt)
3 PSP 1 (36pkt)
Licealiada
Dziewczęta rocznik 2005/2006
1 ZSZ nr1 (10pkt)
2 ZSB (26pkt)
Chłopcy rocznik 2005/2006
1 ZSZ nr1 ( 18pkt)
2 ZSE (30pkt)
3 ZSB (34pkt)
Dziewczęta rocznik 2002/2003/2004
1 ZSE (10pkt)
Chłopcy rocznik 2002/2003/2004
1 ZSE (14pkt)
2 PSP Grodków (32pkt)
3 ZSZ nr1 (42pkt)