Nabór do projektu Erasmus+

Ogłoszenie o naborze do nowego projektu realizowanego w ramach Erasmus +

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów klas drugich i trzecich kształcących się w Zespole Szkół Ekonomicznych w Brzegu do udziału w kolejnej edycji staży zagranicznych realizowanych w ramach Erasmus+ we współpracy z partnerem irlandzkim. Wyjazd do Irlandii przewidywany jest na wrzesień/październik 2021 r.

Wszelkich informacji udzielają pani Magdalena Folęga i Elżbieta Pankiewicz

Kontakt przez e-dziennik bezpośrednio do tych nauczycielek, również przez kontakt osobisty lub przez wychowawców klas.

Informujemy, że w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi nasza strona korzysta z ciasteczek (plików cookies). Korzystając z naszej strony, bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies. Jednocześnie przypominamy, że w każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w Polityce prywatności