Przetarg nr 2

Przetarg nieograniczony na: 

Dostawę sprzętu komputerowego z oprogramowaniem i urządzeń peryferyjnych do siedmiu pracowni w Zespole Szkół Ekonomicznych w Brzegu w ramach projektu „Nasza jakość – Twoja szansa. Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i  nauczycieli Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzegu”.

Dokumentacja do pobrania

1. Ogłoszenie o zamówieniu 

2. Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ)

3. ZAŁĄCZNIK NR 3 do SIWZ – Wzór umowy

Informujemy, że w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi nasza strona korzysta z ciasteczek (plików cookies). Korzystając z naszej strony, bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies. Jednocześnie przypominamy, że w każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w Polityce prywatności