XVI Olimpiada Przedsiębiorczości

Dwie nasze  uczennice Nikola Gardas i Julia Turczynowska z klasy 2 Technik Ekonomista (2TER) wzięły  udział w eliminacjach okręgowych XVI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości, był to już drugi etap tego konkursu ,do którego dziewczęta zakwalifikowały się dzięki doskonałej wiedzy ekonomicznej. Dziewczyny reprezentowały naszą szkołę w tym innowacyjnym projekcie edukacyjnym mającym status jednej z największych olimpiad przedmiotowych w kraju.

Przedsięwzięcie to jest inicjatywą pięciu największych polskich uczelni ekonomicznych – Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu.

Jesteśmy dumni z osiągnięć i sukcesów Nikoli i Julii.

Nikola Gardas 2 Technik Ekonomista i Reklamy
Julia Turczynowska 2 Technik Ekonomista i Reklamy

Informujemy, że w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi nasza strona korzysta z ciasteczek (plików cookies). Korzystając z naszej strony, bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies. Jednocześnie przypominamy, że w każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w Polityce prywatności