Ekonom Spring Games 2023 – zaproszenie

🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Dyrekcja Zespołu Szkół Ekonomicznych wraz z uczniami zaprasza do wzięcia udziału w 3 edycji Ekonom Spring Games 2023 – interdyscyplinarnej grze szkolnej adresowanej do uczniów klas ósmych👍

✅Zapewniamy ciekawe zadania, dobrą zabawę i nagrody dla najlepszych🎁😃

Gra odbędzie się 28 marca 2023r. o godz. 9:00 na terenie naszej szkoły.


Prosimy o zgłoszenie 6️⃣ osobowej drużyny do dnia 24.03 do godz. 15:00 na adres: 📬sekretariat@zsebrzeg.pl

Będzie się działo!!! 🙃

Content | Menu | Access panel

Informujemy, że w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi nasza strona korzysta z ciasteczek (plików cookies). Korzystając z naszej strony, bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies. Jednocześnie przypominamy, że w każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w Polityce prywatności