Pożegnanie klas maturalnych 2021

Dzisiaj w sposób szczególny pożegnaliśmy klasy maturalne. Jak co roku zgodnie z tradycją zakończenie powinno się odbyć uroczyście na Zamku Piastów Śląskich. Niestety w zaistniałej sytuacji epidemiologicznej Absolwenci spotkali się po raz ostatni w klasach gdzie w obecności Pani Dyrektor i wychowawców otrzymali świadectwa ukończenia szkoły.


Pożegnanie klas maturalnych


Grono Pedagogiczne z pozdrowieniami dla Absolwentów


Podziękowania Absolwentów dla Dyrekcji ZSE

Informujemy, że w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi nasza strona korzysta z ciasteczek (plików cookies). Korzystając z naszej strony, bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies. Jednocześnie przypominamy, że w każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w Polityce prywatności