Szkoła odpowiedzialna cyfrowo

W marcu na Facebooku szkolnym informowaliśmy wszystkich, że nasza szkoła przystąpiła do projektu „Szkoła odpowiedzialna cyfrowo”. Od wczoraj w zakładce Projekty – SOC znajdziecie informacje na temat projektu, ciekawe publikacje oraz prezentację dotyczącą higieny cyfrowej. Sukcesywnie będziemy dzielić się równymi materiałami i informacjami dotyczącymi projektu.

Zachęcamy uczniów, rodziców i nauczycieli do zaglądania do SOC 😊.

Małgorzata Flaka i Justyna Grzybowska

Informujemy, że w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi nasza strona korzysta z ciasteczek (plików cookies). Korzystając z naszej strony, bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies. Jednocześnie przypominamy, że w każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w Polityce prywatności