Brązowa szkoła 2021

Drugi rok z rzędu otrzymujemy wyróżnienie w prestiżowym rankingu Prespektywy2021

Fundacja Edukacyjna Perspektywy z inspiracji dyrektorów szkół i nauczycieli wprowadziła dla najlepszych polskich liceów i techników specjalne tytuły i wyróżnienia graficzne – potwierdzenie wysokiej jakości ich pracy.

O te specjalne wyróżnienia szkoły rywalizują od 1992 roku kiedy wydawnictwo Perspektywy Press przygotowało i opublikowało pierwszy profesjonalny ranking edukacyjny w Polsce .

W zeszłym roku Ekonom zdobył tarczę Srebrnej Szkoły 2020. Tym razem otrzymaliśmy tarczę Brązowej Szkoły 2021.

Jesteśmy wśród Techników:

1 szkołą w powiecie 🙂

20 szkołą w województwie

423 szkołą w Polsce

To nasz kolejny wspólny sukces!!!

Informujemy, że w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi nasza strona korzysta z ciasteczek (plików cookies). Korzystając z naszej strony, bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies. Jednocześnie przypominamy, że w każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w Polityce prywatności